Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

The Byre, Cold Kirby

Snadná online rezervace The Byre a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Cold Kirby bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) The Byre (Prázdninové domy), ubytování Cold Kirby, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) The Byre. Každý pokoj, či ubytovací jednotka The Byre může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku The Byre se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte The Byre vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

The Byre (Prázdninové domy), Cold Kirby

Cold Kirby, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

The Byre
The Byre 1The Byre 2The Byre 3The Byre 4The Byre 5The Byre 6The Byre 7The Byre 8The Byre 9The Byre 10The Byre 11The Byre 12

Offering free WiFi and city views, The Byre is an accommodation situated in Cold Kirby. The accommodation is 33 km from York.

The holiday home features a kitchen with a dining area, a bathroom and a washing machine. A TV and a DVD player are offered.

Harrogate is 36 km from The Byre, while Whitby is 46 km away. The nearest airport is Leeds Bradford International Airport, 52 km from the accommodation.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (The Byre)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Služby na recepci

Úschova zavazadel, Individuální přihlášení/ odhlášení

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (The Byre)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (The Byre)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.